Проживання в Буковелі - Номери Fomich Apartments

Прайслист

Проживання Буковель

Який готель вибрати, коли вже все вирішено і поїздка в гори точно трапиться? Якщо апарт-готель, то тільки Fomich Apartments, бо тут абсолютно кожен номер – ідеальне поєднання мінімалізму з розкішшю й комфортом.

Проживання в Буковелі ще ніколи не було таким довгоочікуваним і омріяним! Чому, в чому секрет Fomich Hotels Group? Все дуже просто: в любові до своєї справи й в трактуванні кожного гостя, як члена власної сім’ї. Саме тому Fomich Apartments приваблює туристів та місцевих, бо кожна деталь дбайливо підібрана, про вподобання й затишок гостей подумали до дрібниць. І найголовніше – місце.

Про красу Карпат можна говорити вічно! Все тут налаштовує на гарний настрій, дарує прилив сил, натхнення і бажання жити. Проживання в Буковелі стане найкращим подарунком для себе і близьких, адже це тотальне відновлення психологічного і фізичного здоров’я, відпочинок душі й тіла, маленький рай серед бурхливого зовнішнього світу.

Тому Fomich Apartments з’явився у цьому найкращому місці на землі, в с. Поляниця, що в Буковелі, який відомий далеко за межами країни й щороку збирає неймовірну кількість людей, що мають можливість насолодитися мальовничою природою.

Не турбуйтеся, ми подбаємо, щоб ваше проживання в Буковелі запам’яталось на все життя! Для цього є всі умови: божественна природа, прекрасно облаштовані номери, розкішна СПА-зона, ресторан і багато простору для втілення мрій.

Ми пропонуємо:

  • 10 номерів “Стандарт”
  • 6 номерів “Стандарт покращений”
  • 24 номери “Тримісний сімейний напівлюкс”
  • 14 номерів “Двокімнатний делюкс”
  • 6 номерів “Люкс”
  • 1 номер “Сімейний люкс”